Scandiwall – obrazy i plakaty

Minimalistyczne

Obrazy i plakaty w modnym obecnie stylu minimalistycznym pozwolą Ci elegancko, a zarazem subtelnie, ozdobić salon, sypialnię lub hall. Ich neutralne barwy sprzyjają wyciszeniu oraz skupieniu, a dzięki niebanalnym ornamentom minimalistyczne dekoracje ścienne na pewno Cię nie znudzą. Przypatrz się, jak starannie przedstawiony jest każdy detal – wszystko dokładnie na swoim miejscu.

Obrazy i plakaty minimalistyczne będą zdobić Twoje wnętrza przez długi czas, w oparciu o podobieństwo lub kontrast komponując się z ich wystrojem. W stonowanej kolorystycznie aranżacji doskonale korelują z jej szlachetną prostotą, a skonfrontowane z meblami lub dodatkami w soczystej kolorystyce wnoszą do wnętrza lekkość i dyskretną elegancję.

Podróżnicze

Podróże kształcą – nawet te odbywane palcem po mapie. Nigdy wszak nie wiemy, czy pokonywane w wyobraźni szlaki nie zainspirują nas do odbycia faktycznych eskapad. Tym, którzy ufają potędze marzeń, a także wszystkim pozostałym, którzy po prostu lubią niebanalny wystrój wnętrz, polecamy dekoracje ścienne przedstawiające fragmenty map.

Obrazy i plakaty ozdobione fragmentami map świetnie wyglądają nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale także w pomieszczeniach firmowych lub biurowych, zwłaszcza wówczas, gdy ich działalność związana jest z podróżami. Ta charakterystyczna, a zarazem uniwersalna, dekoracja jest także doskonałym pomysłem na prezent.

Motywacyjne

Potrzebujesz odrobiny motywacji, przepadasz za sentencjami, a może po prostu lubisz wyraziste ozdoby wnętrz? Bez względu na to, która odpowiedź jest najbliższa Twoim preferencjom, ta seria dekoracji ściennych jest specjalnie dla Ciebie. Siła krótkiego komunikatu w atrakcyjnej graficznie formie zdobyła sobie niekwestionowaną popularność.

Obrazy i plakaty z wypisanymi hasłami świetnie pasują do sypialni, w której zaczynasz i kończysz każdy dzień, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ozdobić nimi hall lub kuchnię. Jeśli chcesz, by nowocześnie urządzone wnętrze nabrało wyrazu, trudno o lepszy wybór.

Zielniki

Wszystkim wielbicielom natury i stylu retro oferujemy cykl eleganckich dekoracji ściennych stylizowanych na karty z zielnika oraz tablice przedstawiające rodziny owadów. Precyzja w ukazaniu najdrobniejszych detali, a także realistyczne oddanie barw wybranych okazów fauny i flory to największe atuty tej wyjątkowej serii. A może kojarzy Ci się ona z czymś przyjemnym – wspomnieniami z ciekawej lekcji biologii, leśnymi wędrówkami w towarzystwie dziadka…

Obrazy i plakaty inspirowane naturą mogą ozdobić Twój salon, sypialnię lub hall, świetnie zaprezentują się także w pokoju nastolatka. Obok stylu retro szczególnie pasują do minimalistycznej aranżacji, którą wspaniale ożywiają, nie zaburzając równocześnie jej chłodnej elegancji.

Retro

Jeśli z przyjemnością wspominasz ilustracje w starych książkach i archiwalne plakaty filmowe, dekoracje ścienne w stylu retro są specjalnie dla Ciebie. Możesz ozdobić nimi dowolny zakątek domu lub mieszkania – sprawdzą się wszędzie tam, gdzie możesz pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Zwykle cechuje je łagodna, stonowana kolorystyka, sporo tu symetrii, harmonii oraz nawiązań do tradycyjnych wyobrażeń.

Obrazy i plakaty w stylu retro są urocze w swojej przewidywalności – najbardziej lubimy to, co znamy, prawda? Dzięki niej doskonale wpisują się w atmosferę domu jako miejsca swojskiego i bezpiecznego.

Widoki

A gdyby tak wakacje mogły trwać przez cały rok… Choć zdecydowana większość z nas może cieszyć się urlopem w znacznie skromniejszym wymiarze, nic nie stoi na przeszkodzie, by najpiękniejsze wakacyjne krajobrazy podziwiać we własnych czterech ścianach. Wejdź do swojego salonu lub sypialni, wybierz odpowiednie miejsce na powieszenie dekoracji, a później już tylko uśmiechaj się do swoich wyjazdowych planów.

Obrazy i plakaty ukazujące piękno krajobrazów pozwalają po raz kolejny odczuć zachwyt przyrodą, wyciszyć emocje, ukoić nerwy. Możesz wybrać zapierającą dech w piersiach panoramę albo postawić na detal – spójrz, jak malowniczo rozpryskuje się biała piana wieńcząca ciemnobłękitną falę… Delikatne przenikanie się odcieni sprawia, że wszystkie widoki wyglądają bardzo sugestywnie.

Zestawy

Nie potrafisz się zdecydować? Polecamy zestawy przygotowane przez naszą dekoratorkę wnętrz.