Magda Zając – Biografia
Magda Zając – sołtyska Roztoki, pracuje w Starostwie Powiatowym w Chełmie. Absolwentka zarządzania przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie. Uczestniczka programu Big Brother, pasjonatka rolnictwa. Przyjaciele mówią, że jest wulkanem energii. Nie straszny jej zarówno traktor, jak i kamera. Z energią i ogromnym entuzjazmem realizuje wszystkie swoje plany.

Magda doskonale odnajduje się w pracy zespołowej. Jest działaczką Ochotniczej Straży Pożarnej i wiceprzewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich. W chełmskim starostwie pracuje w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, a z rodzicami prowadzi 200-hektarowe gospodarstwo rolne. To mieszkańcy Roztoki namówili ją, by wzięła udział w wyborach na sołtysa. Poważnie podchodzi do nowych obowiązków, ma wiele pomysłów zorientowanych na rozwój i uatrakcyjnienie wsi. Stawia na integrację jej mieszkańców, którym chce umożliwić wspólne twórcze spędzanie czasu.

Udział w programie Big Brother określa jako najważniejszą dotychczasową przygodę. Wcześniej doświadczyła już popularności na mniejszą skalę. Była bohaterką artykułu w prasie rolniczej, pozując do zdjęć za kierownicą traktora. Wystąpiła również w teledysku zespołu „Makro” z Białopola.

Lubi ludzi otwartych, konkretnych i zabawnych. Mówi o sobie, że jest szczera i potrafi nie zważać na konwenanse. Magda ma wiele pasji, wśród których znajduje się jeździectwo. Miłość do koni odziedziczyła po niej jej córka, dziesięcioletnia Wiktoria.